O nas

Magazyn Centralny Manufaktury Bolesławiec

 

Witamy w sklepie internetowym Magazynu Centralnego Manufaktury Bolesławiec.

Magazyn Centralny Manufaktura Bolesławiec mieszczący się w centrum Lublina przy Al. Spółdzielczości Pracy 28 to sklep oferujący wysokiej jakości certyfikowane naczynia kamionkowe wyprodukowane w Manufakturze w Bolesławcu. W naszych loftowych, ekskluzywnych i przytulnych wnętrzach znajdziecie tradycyjne wzory z ponadczasową kobaltową kropką, jak i najnowsze kolekcje oraz formy dedykowane do kuchnii, ogrodu i łazienki. Oferujemy największy wybór online ceramiki bolesławieckiej oraz jedyny w Polsce autoryzowany Outlet oferujący towary wyprzedażowe oraz końcówki kolekcji.

Manufaktura Bolesławiec, to coś więcej niż naczynia, to tradycja zaklęta nowoczesnych nietuzinkowych formach, to wzory pełne kunsztu przekazanego przez artystę w profesjonalnej pracowni podczas dekorowania. 

Naczynia są wytwarzane wyłącznie na bazie naturalnego materiału jakim jest kamionkowa glina i dlatego są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują żadnych alergii skórnych czy pokarmowych dodatkowo nie wchodzą w żadne reakcje z pożywieniem, które jest na nich serwowane.

Metoda produkcji polegająca na szkliwieniu, a potem wypaleniu w bardzo wysokiej temperaturze ręcznie formowanej glinki, co gwarantuje bezpieczne używanie naczyń zarówno w zmywarce, piekarniku jak i mikrofali. Długotrwałość naczyń potwierdzona jest przez liczne zadowolone Klientki,  które poszukują do swych domów niezwykłych, przytulnych, urokliwych, kobiecych zastaw stołowych, które posłużą przez wiele lat i zostaną z nimi przez pokolenia. Do każdego zamówienia dołączany jest certyfikat autentyczności gwarantujący, iż naczynia które Państwo zakupili są oryginalne, trwałe oraz ponadczasowe.

Ceramikę bolesławiecką wyróżnia oryginalna, wielowiekowa, ręczna tradycja zdobnicza, która wykorzystuje stempelki do dekoracji naczyń. Farby używane do malowania unikatowych, artystycznych wzorów są sprawdzone pod względem ekologicznym, nie zagrażają środowisku naturalnemu, a pozyskiwane barwniki nie są testowane na zwierzętach.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl